11 Gru

Zapraszam na niezapomnianą pielgrzymkę do Meksyku w 2018r. Będziemy w najważniejszym meksykańskim sanktuarium Matki Bożej z Guadalupe, poznamy katolicyzm o zupełnie innym zabarwieniu niż ten, do którego przywykliśmy; zobaczymy starożytne zabytki kultur, które rozwijały się na ziemi dzisiejszego Meksyku. Będzie też czas na rozrywkę i relaks na plaży. :-) 

More Info
13 Lis

 

PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ I JORDANII: 16  - 25 PAŹDZIERNIKA 2018r.  

Pielgrzymka łącząca Ziemię Świętą i Jordanię to gwarancja niepowtarzalnych przeżyć. Obok miejsc świętych, które zwiedzimy w Izraelu i Jordanii będziemy mogli nacieszyć się także pięknem przyrody tego regionu świata. Wodospady Banias, winnice Wzgórz Golan, Betania za Jordanem, Petra, Wadi Rum, czy Masada to tylko najważniejsze z nich. 

More Info
14 Paź

 

Pielgrzymka do Ziemi Świętej w lipcu 2018r, którą organizuje parafia garnizonowa św. Katarzyny w Toruniu. Pielgrzymka odbędzie się w termine od 04 do 11 lipca 2018r. W programie, również "doświadczenie pustyni". Serdecznie zapraszamy!

More Info
13 Paź

 

Serdecznie zapraszamy na drugą i ostatnią w przyszłym roku pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela. Odbędzie się ona w termine od 21 do 28 sierpnia 2018r. 

More Info