Audiobook Hiob

     

 

 Posłuchaj darmowego fragmentu:

 kup

         "Hiob na Drogę" to audiobook biblijny dla zapracowanych. Jeśli lubisz Biblię i chcesz ją bardziej zrozumieć, proponuję Ci ten audiobook. Możesz go słuchać w drodze do pracy, na zakupy, czy w dalekiej podróży. Jest to ponad czterogodzinne nagranie mojej wcześniejsej książki "Hiob dla Odważnych". Znajdziesz tam wiele cennych informacji, które pomogą Ci swobodniej poruszać się po Księdze Hioba. Co najważniejsze, te informacje podane są prostym językiem i ilustrowane wieloma przykładami ze współczesnego życia.

       Wiele osób boją się Księgi Hioba, ponieważ kojarzy się ona z cierpieniem, a od cierpienia chcemy być jak najdalej. Tymczasem, chociaż trudno zaprzeczyć, że w Księdze jest mowa o cierpieniu, to jednak są tam inne wątki, takie jak: przyjaźń, obraz Boga, sens życia, mądrość życiowa, dystans do siebie itd. Księga ta jest po prostu Księgą o życiu ludzkim. 

         Po wysłuchaniu "Hioba na Drogę" na pewno przestaniesz się obawiać Księgi Hioba, a zaczniesz po nią sięgać z wielką satysfakcją - za każdym razem znajdując w niej inne "perły".

Możesz zamówić audiobooka przechodząc do następnej zakładki:kup audiobook

* w razie problemów pisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.